York – 40 Dni dla Zycia – Apel Wrzesien 2020

Okrutna destrukcja ludzkiego życia ma miejsce już od 50 lat i jest finansowana z naszych podatków. Każdego roku na świecie 56 milionow ludzkich istnien ginie w barbarzyńskim akcie aborcji. Choroby serca, czy rak nie są już największą przyczyną zgonów na świecie – jest nia ABORCJA.

W roku 2007 powstała międzynarodowa organizacja 40 Dni dla Życia (40 Days for Life), która ma na celu zakończenie aborcji poprzez modlitwę, post i publiczne świadectwo. W związku z ich dzialalnoscią, dzięki zamknięciu wielu placówek aborcyjnych na całym świecie, szacuje się, że 17,226 dzieci zostało uratowanych przed aborcją w ciągu ostatnich 14 lat.  W tym roku, mamy nadzieję uruchomić własną kampanię 40 Dni dla Życia w Yorku w BPAS  Unity health, 18 Wenlock Terrace, York YO10 4DU.

Kampania odbędzię sięw dniach 23 września 20201 listopada 2020, CODZIENNIE od 8.00-20.00, przez 7 dni w tygodniu. W związku z czym, gorąco zapraszamy Was do przyłączenia się do walki o życie! Do kampanii można dołączyć na dwa sposoby:

  • Zobowiązując się do ofiarowania modlitwy i postu w intencjach kampanii 40 Dni dla Życia, prosząc Boga, aby błogosławił i chronił wszystkie matki i dzieci, którym grozi aborcja i jej bolesne konsekwencje.
  • Ofiarując kilka godzin ze swojego czasu w ciągu tego 40-dniowego okresu, aby dołączyć do nas w modlitwie Różańca Świętego z Maryją przy Centrum Aborcyjnym BPAS, aby być publicznym świadkiem i obrońcą ludzkiego życia od poczęcia.

Może to wydawać się trudne, ale wiedzcie, że wiele łask można wyprosic w tej walce o życie, odważnie wychodząc na ulicę pod ochroną Matki Bożej z Guadalupe, Patronki Ruchu Pro-Life.  

Mamy prawo modlić się pokojowo przy Centrum Aborcyjnym. Policja jest zawsze w pełni poinformowana, a koordynator modlitwy zapewnia, że w każdej godzinie modlitwy jest co najmniej 2 uczestników. Podczas 8 Światowych Dni Młodzieży w Denver w 1993, Papież Jan Paweł II powiedział: „Nie bójcie się wychodzić na ulice i do miejsc publicznych, jak pierwsi Apostołowie, którzy głosili Chrystusa i Dobrą Nowinę zbawienia na placach miast, miasteczek i wsi. To nie jest czas, aby się wstydzić Ewangelii (Rz 1,16). Nadszedł czas, aby głosić ją z dachów (Mat 10,27)”. Słynny amerykański mąż stanu Edmund Burke powiedział kiedyś: „Wszystko, co jest niezbędne do triumfu zła to to, że dobrzy ludzie nic nie robią”. Proszę, bądźcie hojni we wsparciu tej akcji. Wasza hojność uratuje ŻYCIE.

Osoby zainteresowane, proszone są o kontak na email: akcja40dni@gmail.com, lub pod numerem telefonu 07773 017 377 (Sylwia), albo york40daysforlife@gmail.com i 07961529736 (Sebastian).