XXIX Niedziela Zwykła  21.10.2018

• Odmawiajmy różaniec o który Matka Boża prosiła w licznych objawieniach. Z tyłu kościoła są do nabycia różańce i specjalne plansze z naklejką różańcową na każdy dzień.
  • Hull. Pierwsze spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania 19. października o godz.17.00 na plebanii. Z tyłu kościoła sa do nabycia katechizmy dla bierzmowanych.
    Hull. Nauki przedślubne rozpoczną się 27. Października w kościele St.Vincent’s po Mszy św. o godz.19.30. Kolejne spotkania: 3 i 10 listopada.
    Scarborough. Spotkania 17 i 31 października, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz 17.00, o 18.30 Msza św., o 19.00 Bierzmowani, narzeczeni do ślubu 19.45.
    York. Spotkania 23 i 30 października, dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz 17.00, o 18.30 Msza św., o 19.00 Bierzmowani, narzeczeni do ślubu.
  • W każdą niedzielę dzieci otrzymują naklejki za uczestnictwo we Mszy św. Z tyłu kościoła można nabyć plansze za Ł1 można na naklejki.
  • Biuro Parafialne czynne w czwartki od godz.17.00
  • Msze św. w tygodniu w czwartki i piątki godz.19.00/ pół godziny wcześniej adoracja Najśw. Sakramentu/ i w soboty godz.18.30 w kościele St.Vincent. W niedziele na Boulevardzie godz.17.00. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Najlepiej przyjść 30 min przed rozpoczęciem Mszy św. W Hull zapraszam na spowiedź w czwartki i piątki.
  • Hull. Są wolne intencje na najbliższe niedziele!!!
  • Hull. Chętni, którzy by chcieli należeć do Koła Różańcowego proszę zgłaszać się do zakrystii. Tel. Paweł 07845138680
  • Hull. Zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych, które odbywają się w czwartki o godz. 18, w salce na plebanii.
    Zapraszamy dzieci, które uczęszczały na Oazę w poprzednich latach, a także te, które chciałyby lepiej poznać Pana Boga i miło spędzić czas z rówieśnikami.
    Po więcej informacji odsyłam do pani Marty Jabłońskiej.
  • „Gość Niedzielny”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj Gość Niedzielny, w którym o misjach na całym świecie / w latach 2000-2017 zamordowano 447 osób posługujących misjom; o nowej katolickiej telewizji w Polsce; o komunii świętokradzkiej i inne.
  • Od dzisiaj będą rozdawane po Mszach św. kartki wspominkowe listopadowe i roczne. Przez cały miesiąc listopad będziemy modlić się za zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych listopadowych oraz wolne intencje będą za zmarłych wypisanych na wypominkach rocznych. Ofiary przy tej okazji składane są na Seminarium Księży Chrystusowców.
  • Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada przypada w tym roku w czwartek. Msza św. odbędzie się w kościele St.Vincent o godz.19.00. Będziemy modlić się za zmarłych. Dzieci przebrane za wybranego świętego zapraszam do udziału w konkursie z nagrodami.
  • Jak co roku spotykamy się na cmentarzu przy Chanterlands Ave. na modlitwie za naszych zmarłych spoczywających na różnych cmentarzach świata. 03.XI /sobota/ spotkamy się przy kaplicy o godz.14.00.
  • Dzień Zaduszny 2 listopada /piątek/ Msza sw w St.Vincent’s o godz.19.00. Modlimy się za zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych
    Odpust za zmarłych możemy uzyskać przyjmując w tym czasie czystym sercem komunię św i odmawiając modlitwę w intencji Ojca św.
  • W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Modlimy się za nasza Ojczyznę, odwiedzamy nasz kraj a w naszej polskiej parafii chcemy uczcić ten Wielki Jubileusz koncertem młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tarnowa Podgórnego. Ponad 40 artystów będziemy gościć w naszej parafii 15-19 listopada. Zaplanowany jest specjalny koncert 16.listopada o godz.19.00 w Sali obok plebanii. na którym będziemy mogli śpiewać z orkiestrą piosenki patriotyczne oraz orkiestra ubogaci liturgię na wszystkich
  • O godz.18.30 przed koncertem orkiestry wystąpi dziecięco-młodzieżowa grupa teatralna „Pinokio” z programem patriotycznym. Zapraszam serdecznie na występ.
  • Mszach św.. Słowo Boże wygłosi ks. Prowincjał Krzysztof Olejnik.                       Po Mszy św. u p. Elżbiety i p.Barbary można zgłaszać się do pomocy w przyjęciu orkiestry: na 4 noce oraz kierowcy do ewentualnego podwiezienia.
  • W zeszłą sobotę i niedzielę zbieraliśmy na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin. Zebraliśmy z 4 wspólnot Ł260.
  • 28.10.2018 II Taca na Misje.
  • Hull. Chętnych, którzy by chcieli pomóc w sprzątaniu kościoła na Boulevardzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do zakrystii.
  • Po każdej Mszy św. w kościele St.Vincent’s. Proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy św. do Pana Włodka.
  • Jest możliwość zakupienia po Mszy św.:
    Obrazów na scianę , krzyże, kalendarze na Nowy Rok i…..inne dewocjonalia.
    Na 100-lecie Niepodległości Polski do nabycia kubki i koszulki z polskim orłem.

• Adres plebanii i biura parafialnego

• 117 Cottingham Road   HU5 2DH

• Tel.: (01482) 341472