II  Niedziela Adwentu     09.12.2018

Rozpoczeliśmy Adwent- przygotowanie naszych serc na Boże Narodzenie.

• W dniach 15-16 grudnia odbędą się rekolekcje, które poprowadzi ks. Józef Ślazyk bart, poeta , kompozytor misjonarz z Włoch, Don Giuseppe. Po mszach w sobotę oraz w niedzielę odbędzie się krótki koncert w wykonaniu ks. Józefa serdecznie zapraszam. Będzie możliwość zakupu płyt nagranych przez księdza misjonarza.
  • Okazja do spowiedzi przedświątecznej:
    Hull: 15.XII/sob/ od godz.17.00 St.Vincent’s,                                                                  16.XII/  niedz./ od godz.17.00 St. Wilfrid’s,                                                              17.XII/pn/ od godz.18.00 St.Vincent’s
    York: 16.XII/niedz./ od 13.30,                                                                                                     18.XII/ wt /od godz. 17.00
    Scarborough: 16. XII/niedz./ od godz. 9.00,                                                                   19.XII /środa/ od godz.19.00
  • Scarborough. Spotkania w grudniu 12. XII 19. XII dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz 17.00, o 18.30 Msza św., o 19.00 Bierzmowani.
    York. Spotkania 11. XII, 18. XII , dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz 17.00, o 18.30 Msza św., o 19.00 Bierzmowani.
  • Dzieci na każda niedzielną Mszę św. przynoszą lampiony i biorą udział w procesji na początku Mszy św. Lampiony gotowe oraz szablony do zrobienia lampionu można nabyć z tyłu kościoła. W konkursie na najładniejsze lampiony wezmą udział dzieci, które wykonały z pomocą rodziców lampiony.
  • Msze św. w tygodniu w czwartki i piątki godz.19.00/ pół godziny wcześniej adoracja Najśw. Sakramentu/ i w soboty godz.18.30 w kościele St.Vincent. W niedziele na Boulevardzie godz.17.00. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Najlepiej przyjść 30 min przed rozpoczęciem Mszy św. W Hull zapraszam na spowiedź w czwartki i piątki.
  • Hull. Są wolne intencje na najbliższe niedziele!!!
  • Kolęda. Jak co roku będą rozdawane formularze-zaproszenia na których wypiszemy drukowanymi literami swoje dane i oddajemy je do zakrystii. Kolęda odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia. Wcześniej będzie telefon lub e-mail odnośnie wizyty Księdza.
  • Hull. Chętni, którzy by chcieli należeć do Koła Różańcowego proszę zgłaszać się do zakrystii. Tel. Paweł 07845138680
  • Hull. Zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych, które odbywają się w czwartki o godz. 18, w salce na plebanii.
    Zapraszamy dzieci, które uczęszczały na Oazę w poprzednich latach, a także te, które chciałyby lepiej poznać Pana Boga i miło spędzić czas z rówieśnikami.
    Po więcej informacji odsyłam do pani Marty Jabłońskiej.
  • „Gość Niedzielny”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest możliwość zakupienia po Mszy św.: Gość Niedzielny z kalendarzem dla dzieci.
  • Hull. Chętnych, którzy by chcieli pomóc w sprzątaniu kościoła na Boulevardzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do zakrystii.
  • Po każdej Mszy św. w kościele St.Vincent’s. Proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy św. do Pana Włodka.
  • Hull. Opuścił naszą wspólnotę organista Przemek, który przez 4 lata ubogacał nasza wspólnotę gra na organach i śpiewem na Boulevardzie. Wrócił do Polski. Niech Pan Bóg błogosławi Mu na dalsze lata. Poszukujemy nowego organistę!!!!
  • Jest możliwość zakupienia po Mszy św.:
    Obrazów na ścianę , krzyże, kalendarze na Nowy Rok i…..inne dewocjonalia.
    kalendarze na Nowy Rok, obrazy na ścianę, różance, czasopismo „Miłujcie się” i…..inne dewocjonalia.

• Adres plebanii i biura parafialnego

• 117 Cottingham Road   HU5 2DH

• Tel.: (01482) 341472