XV Niedziela Zwykła     14.07.2019

.

• W zeszłym tygodniu obchodziliśmy nasz Odpust Parafialny. Wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację Odpustu i Festynu Parafialnego; tym, którzy przyjęli naszych wspaniałych Gości – Orkiestrę Dętą z Rogoźna oraz tym, którzy wzięli udział w świętowaniu Odpustu składam serdeczne Bóg Zapłać.

W sposób szczególny dziękuje Pani Prezes Elżbiecie Kluz, Krzysztofowi Czyż, Jackowi Koprowi, Sławkowi Przychodzkiemu, Maciejowi Smagur, Iwonie Szleper i innym woluntariuszom.

Nasze świętowanie Wspomnienia św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego nie miałoby takiego rozmachu gdyby nie sponsorzy. Wielkie dzięki głownemu sponsorowi Sami Swoi, ubezpieczalni Umbrella Protect,  hurtownii DOMS, Restauracji Izabella, Boczek, Planeta, Łukaszowi Rybus, Tulip Agens, Piekarnia Polish Village Bakery, Hurtownia Aga Food i innym.

• Hull. W tym tygodniu Biuro Parafialne w czwartek jest czynne od godz..  17.00 Msza św. będzie o godz.19.00. Przypominam, że Msze święte w tygodniu są w czwartki i w piątki o godz.19.00 w kościele St Vincent. Pół godziny wcześniej adoracja Najśw.Sakramentu i okazja do spowiedzi.

• Zapowiedzi przed ślubne. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Artur Piotr Follert i Wioletta Jabłońska .
  • Dominik Klimek i Karolina Wójcik
    wezmą ślub w kościele MB Czestochowskiej Starogrodzie
  • Są wolne intencje !!!! Scarborough
  • Polecam nowy numer „ Miłujcie się”, „Gość Niedzielny” z wieloma ciekawymi artykułami m.in. „ Szkaplerz-płótno, które chroni”
    • breloczki z obrazkiem Jezusa Miłosiernego, świętym Krzysztofem
    • obrazki „Jezu ufam Tobie” i z Matką Bożą Częstochowską w ramkach do powieszenia na ścianę.
  • Hull. Chętnych, którzy by chcieli pomóc w sprzątaniu kościoła na Boulevardzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do zakrystii.
  • Po każdej Mszy św. w kościele St.Vincent’s. Proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy św. do Pana Włodka.

W kiosku parafialnym do nabycia dewocjonalia: gazetka parafialna,

• Witam ,w Imieniu całej Grupy AA ,Jest Nadzieja „ w Hull  chciałabym poinformować o zmianie dnia i godziny Mitingów . Od 09.05.2019 tj. w każdy czwartek godz 19.00-20.00
    adres bez zmian sala przy
     Unitarian Church