XX Niedziela Zwykła  19.08.2018

Trwają  wakacje. Życzę udanego wypoczynku. „Przytycia” fizycznego i duchowego. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii!!!

• Hull. Przypominam, że Msze święte w tygodniu są w czwartki i w piątki o godz.19.00 w kościele St Vincent. Pół godziny wcześniej adoracja Najśw.Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  • W  czwartek 23 sierpnia nie będzie mszy św.
  • Biuro parafialne w sierpniu jest nie czynne.
  • W związku z moim wyjazdem na wakacje informuję, że przez kolejne niedziele będzie mnie zastępował Ks.Wojciech Mleczko z Krakowa. W okresie wakacyjnym Msze święte w niedziele i w tygodniu /Hull/ bez zmian. W piątki adoracja Najśw. Sakramentu o 18.30 w St.Vincent.
  • Hull. Chętnych, którzy by chcieli pomóc w sprzątaniu kościoła na Boulevardzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do zakrystii.Również od dzisiaj sprzątanie po Mszy św. w kościele St.Vincent’s. Proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy św. do Pana Włodka
  • Jest możliwość zakupienia po Mszy św.: Gość Niedzielny, Dzienniczki siostry Faustyny na płytach CD, na desce obrazki Jezu ufam Tobie, specjalne bransoletki do odmawiania koronko do Bozego Miłosierdzia, Miłujcie się i inne.
    Biblia dla dzieci
    Nowe Miłujcie się

Biblioteka parafialna. Można wypożyczać książki /gratis/ po Mszy sw. na Boulevardzie u p.Eweliny. Spis książek na stronie internetowej parafii.

• Adres plebanii i biura parafialnego
  • 117 Cottingham Road   HU5 2DH
  • Tel.: (01482) 341472