Zesłanie Ducha Świętego  20.05.2018

Miesiąc maj poświęcony szczególnej modlitwie do Matki Bożej. Zachęcam do prywatnego odmawiania litanii Loretańskiej.

• Dzieci I Komunii św. przychodzą w strojach liturgicznych do uroczystości Bożego Ciała.
  • Hull. 31.maja o godz.18.00 Msza św. na Boulevardzie. Po Mszy św. Dzień Dziecka. Zapraszamy wszystkie dzieci na wielkie atrakcje!!!
  • Rocznica I Komunii św. we wszystkich wspólnotach będzie tydzień po uroczystości I Komunii św. tj. York 13 maja, Scarborough 20 maja. Hull 3 czerwca
  • Dzisiaj w niedzielę będzie okazja do nabycia Dzienniczka Siostry Faustyny w wydaniu książkowym i na audiobooku
  •  Hull. Wracamy do Mszy świętych odprawianych w piątki o godz.19.00 w kościele St Vincent. Pół godziny wcześniej adoracja Najśw.Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  • Hull. W maju nabożeństwa majowe w czwartki i piątki godz.19.00.
  • 16 czerwca o godz.19.30 w kościele St.Vincent Wielki Koncert Uwielbienia ze śpiewem i modlitwą w wykonaniu chóru, muzyków i solistów zespołu Amen Adoramus. Zapraszam.
  • Poszukujemy sponsorów tego przedsięwzięcia!!!!!!
  • 17. czerwca koncert Uwielbienia w wykonaniu w/w w Yorku o godz.14.30 w kościele St George’s
  • Chętnych, którzy by chcieli pomóc w sprzątaniu kościoła na Boulevardzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do zakrystii.  Również od dzisiaj sprzątanie po Mszy św. w kościele St.Vincent’s. Proszę zgłaszać się do zakrystii po Mszy św. do Pana Włodka.
  • Biuro parafialne czynne w czwartek  od godz.17.00
  • Zapowiedzi przedślubne.
  • Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Urszula Król i Mariusz Sarnecki.
  • W dzisiejszym Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły: o jawnej dyskryminacji katolików w Polsce, Po co nowa konstytucja, o pobożności maryjnej i inne.
  • Jest możliwość zakupienia po Mszy św.: Dzienniczki siostry Faustyny, na desce obrazki Jezu ufam Tobie, specjalne bransoletki do odmawiania koronko do Bożego Miłosierdzia, nowe Miłujcie się. Są zaproszenia na I Komunię św., różance.

Biblioteka parafialna. Można wypożyczać książki /gratis/ po Mszy sw. na Boulevardzie u p.Eweliny. Spis książek na stronie internetowej parafii.

• Adres plebanii i biura parafialnego
  • 117 Cottingham Road   HU5 2DH
  • Tel.: (01482) 341472