Ogłoszenia Parafialne

XVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU        02 sierpień 2020

1. Trwa czas wakacji, urlopów. Bywa, że zapatrzeni w siebie, nie dostrzegamy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Nie wszyscy mają radosne wakacje. Pamiętajmy o pracy rolników podczas żniw, szanujmy ich trud.

2. Od dzisiejszej niedzieli zastępstwo w parafii w sierpniu obejmie ks. Krzysztof Pokorski,. znawca prawa małżeńskiego, można będzie skorzystać z wiedzy w sprawach unieważnień małżeństwa. Tel kontaktowy 07546608507 wszystkie ważne sprawy jak również umówienie się na spowiedź św.

3.  Nasze niedzielne Msze św. w kościele  w Hull sobota godz. 16.00 a w niedzielę w tym samym kościele o godz. 13.00. Niestety są  restrykcje sanitarne, we Mszy św będzie mogło uczestniczyć do 79 osób i uczestniczymy w Mszach mając maseczki. Msza św. w Scarborough w niedziele o 9.30 w rygorze sanitarnym, liczba uczestniczących do 150 osób. W Yorku Msza św. dopiero we wrześniu jeśli nie wystąpią nieprzewidziane trudności. Wszystkich pragnących uczestniczyć we Mszy św w Hull proszę o wcześniejsze zgłoszenie się przez link umieszczony na naszej stronie. W Yorku Msza św jeszcze w trakcie organizacji. Informacje będą podane po ustaleniu.

Wierni uczestnicy we Mszy św obowiązkowo muszą używać maseczek.

Wciąż gorący apel o wsparcie naszej parafii. Dane konta podane na stronie.

Zapisy na Mszę św. w dniu. 08.08.20 sobota i 09.08..20 niedziela .

Link do zapisów na mszę św.

Sobota 08.08.20 godz.16.00

https://forms.gle/mDkjppzdefXoNkkn8

Niedziela 09.08.20 godz.13.00

https://forms.gle/VCavtaycTAHKXWWC9

Drodzy Parafianie, nie trzeba nikomu przypominać, że parafia utrzymuje się głównie ze zbieranej tacy w czasie niedzielnej Mszy Świętej. Teraz takiej możliwości nie ma. Rok 2020 liczy 53 tygodnie przez ten czas musimy się utrzymać. Czy finansowo przetrwamy zależy tylko i wyłącznie od Was Drodzy Parafianie. Księża nie mogą podejmować żadnej innej pracy zarobkowej. Z tej też racji zachęcam i przypominam, że każdy może wspierać naszą Wspólnotę Parafialną przez składanie dobrowolnej ofiary za pomocą przelewu bankowego, lub wrzucenie koperty na plebani z napisem „Ofiara na Parafię”jeśli ktoś zechce zatroszczyć się o finansowe przetrwanie Naszej Parafii.

Poniżej podaję numery konta:

PCM Hull 30-94-57 02026496

Wszystkim, którzy już złożyli jakąkolwiek ofiarę na utrzymanie naszej wspólnoty, wyrażam moją ogromną wdzięczność za zrozumienie i wsparcie. Bóg Zapłać.

Kościół to nie tylko dom z kamienie im złota, Kościół żywy i prawdziwy to jest serc wspólnota… Nie lękajmy się… Zaufajmy Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana… On jest blisko wszystkich, którzy z ufnością Go wzywają…

Ks. Mariusz

Msze Święte na żywo po polsku – Msza onlineMsza online

Link do strony Facebooka https://www.facebook.com/PCM.Hull/